Hejka :)
Zbudowałem dobry, porządny dom.
Nie wygląda on z zewnątrz ładnie, ale chodzi o praktyczne użytkowanie.
Więcej info w tym filmie:
Właśnie większość rzeczy będę opisywał w filmach.
Mam nadzieję, że dom się spodobał :)