Obserwatorzy

sobota, 18 sierpnia 2012

Ogród, altanka.

Siemka :)
Tak sobie zbudowałem małą altankę żeby was nie nudzić, ponieważ pracuję nad zamkiem.


Tu macie film.


Dodatkowo, będzie nowy .. Ten co pisze :)
Tzn. ja nadal będę i razem będziemy pisać posty :)

sobota, 11 sierpnia 2012

Dom.

Hejka :)

Zbudowałem dobry, porządny dom.
Nie wygląda on z zewnątrz ładnie, ale chodzi o praktyczne użytkowanie.
Więcej info w tym filmie:


Właśnie większość rzeczy będę opisywał w filmach.
Mam nadzieję, że dom się spodobał :)