Obserwatorzy

sobota, 11 sierpnia 2012

Dom.

Hejka :)

Zbudowałem dobry, porządny dom.
Nie wygląda on z zewnątrz ładnie, ale chodzi o praktyczne użytkowanie.
Więcej info w tym filmie:


Właśnie większość rzeczy będę opisywał w filmach.
Mam nadzieję, że dom się spodobał :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz